شاخه ها
صرفه جویی در هزینه و زمان مونتاژ لوله، شیلنگ و بست‌های کابل

صرفه جویی در هزینه و زمان مونتاژ لوله، شیلنگ و بست‌های کابل

راهکاری بسیار ساده و سریع: بستن سِری ریل‌های پروفایل C استاندارد توسط جوشکاری عمودی

برای پاسخ به نیازهای مختلف کاربران در حیطه های گوناگون، متخصصان سیالات سیستم جوشکاری عمودی را با کارایی بیشتر به منظور امنیت و دائمی بودن اعمال انجام شده بر روی لوله ها، شیلنگ ها و بست های کابل در زیرساخت ها گسترش داده‌اند: امروزه ریل های پروفایل C استاندارد می‌توانند توسط آداپتورهای پلی‌آمید تقویت شده با فایبرگلاس که اختصاصاً برای این منظور ایجاد شده‌اند در سیستم ها نصب شوند. بدون آنها مجبور بودیم از جوش های نقطه‌ای و یا حتی جوش سرتاسری در طول ریل استفاده کنیم. آداپتورهای پلاستیکی را میتوان به سادگی بر روی جوش عمودی‌ که از پیش به واحد متصل شده است قرار داد، سپس هر دوی آنها می‌توانند با استفاده از سوکت شش وجهی M6 x 10 و یا پیچ نیم دایره به هم پیچ شوند.

با این روش، کاربر صرفه جویی چشمگیری در زمان و هزینه خواهد کرد و در عین حال استفاده از آن آسان خواهد بود و انعطاف پذیری نیز افزایش می‌یابد. همچنین زمان انجام بازسازی نقاط جوش نیز به شدت کاهش می‌یابد. مزیت دیگر این روش آنست که می‌توان اطمینان حاصل کرد که ریل های نصب شده یک فاصله تقریبی ۱.۵ میلیمتری از زیرساخت خود دارد که این موضوع باعث می‌شود احتمال ماندن آب در بین درزهای آن و ایجاد پوسیدگی جلوگیری شود.

دو نسخه از آداپتورهای پلاستیکی برای قرار دادن انتهای باز ریل پروفایل وجود دارند که علاوه بر محکم کردن هر ریل در جای خود، امکان اتصال چندین ریل به یکدیگر را نیز فراهم می‌کند.

جوش عمودی در بسیاری از بخش ها به عنوان اقتصادی‌ترین روش  بستن اجزاء استفاده می‌شود. حتی در برخی موارد از نظر فنی این روش تنها راه حل ممکن است. از آنجاییکه تمام سطح آن که با مس آبکاری شده است به زیرساخت خود متصل می‌شود، یک اتصال بسیار قوی ایجاد می‌شود. همچنین به دلیل زمان کوتاه جوشکاری اعوجاج و تغییر شکل مواد درگیر در جوشکاری به حداقل می‌رسد که این موضوع به صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی و حفظ گرما منجر شده که باعث می‌شود بتوان از آن در ورقه های فلزی نسبتاً نازک و لایه های ضد حرارت استفاده کرد. برای مشاهده قطعات و تجهیزات مختلف صنعتی می توانید به محصولات شرکت راستین کار مراجعه نمایید.

شرکت راستینکار با تجربه ای بیش از ۶۰ سال در زمینه محصولات، قطعات و تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک (خدمات عرضه، مونتاژ، بازرسی و نگهداری) همواره آماده ارائه خدمات مشاوره به مشتریان خود است. خواهشمند است برای دریافت مشاوره و قیمت گیری با ما تماس (۰۲۱۳۳۹۹۱۸۵۲ – ۰۲۱۳۳۹۷۶۵۳۰ –  – ۰۲۱۳۳۹۷۶۵۳۱) حاصل فرمایید یا در تلگرام با استفاده از شماره ۰۹۱۹۸۱۶۱۶۹۲ به ما پیام ارسال نمایید (کانال تلگرامی ما: ‌telegram.me/rastinkar )

درمورد نویسنده

rastinkar@rastinkar.com

نوشته های متبط

در کانال تگرام ما عضو شوید

با ما در تلگرام همراه باشید، تا با انواع محصولات ، طرز عملکرد، راهنمای استفاده و بسیاری از دیگر مطالب مفید مطلع شوید

JOIN
CLOSE
Open chat