Categories

ماشین آلات تولید شلنگ به شرکت کمک می کنند تا انواع متنوع شلنگ را تامین کند

 

خط تولید شركت GEIB شامل تولید شلنگ های هیدرولیک، فلزی، صنعتی، تفلون (PTFE)، ترموپلاستیک و کامپوزیت می شود.  با استفاده از دستگاه های برش Lillbacka Finn-Power و ماشین آلات برش شلنگ این شرکت قادر به ارائه انواع متفاوت شلنگ ها است.

کار با تامین کنندگان مناسب، کلید رشد شركت Geib است که تنها بر ساخت انواع شلنگ و محصولات مربوط به شلنگ تمركز دارد.  با 70 سال سابقه فعالیت در این صنعت، این شرکت در سال گذشته قادر به ارائه 74000 فوت مربع از محصولات  خود در بنسنویل بود.  این شرکت گفته است که این میزان بالا به دلیل تعهد این شرکت برای کمک به مشتریان خود جهت تامین شلنگ و اتصالات مورد نیاز آنها است.

آنچه که این شرکت را از رقبای خود متمایز می کند، تمرکز آن تنها بر تولید انواع شلنگ و محصولات مرتبط با شلنگ است.

کریس Geib، رئیس شرکت می گوید: “خط تولید ما شامل انواع شلنگ های هیدرولیک، فلزی، صنعتی، تفلون (PTFE)، ترموپلاستی و کامپوزیت است” . “شرکت های زیادی وجود ندارند که توانایی ساخت تمام انواع شلنگ را در داخل کشور داشته باشند. شلنگ تخصص ما است … و ما واقعا روی آن تمرکز می کنیم. ”

این کسب و کار همچنین دارای مشتری هاي بسیار متنوعي است که به شرکت کمک کرده است مسیر رشد پایدار را حفظ کند .  Geibمي گويد: “هر سال، این شرکت بین 3 تا 12 درصد رشد می کند;ما چالش های زیادی را در پیش رو نداریم، زیرا ما دارای انواع متفاوت مشتری هايي هستیم که از بسیاری از صنایع مختلف هستند. اگر ما در یکی از بخش های خاص بازار نتوانستیم موفق شویم به دنبال بخش دیگری می رویم. ”

Geib می گوید:این شرکت در بازارهای مختلف از جمله سازندگان موتورهای صنعتی، تولید کنندگان پمپ، پردازش مواد غذایی، تجهیزات هیدرولیک، بسته بندی، کارخانه های فولاد، کارخانه های پتروشیمی و نیروگاه های هسته ای فعالیت می کند. “ما واقعا زمانی پیشرفت می کنیم که یک مشتری به ما اتکا کند. “اگر شلنگ بخشی مهم از کسب و کار آنها است، در اين صورت ما تلاش مي كنيم تا به آنها كمك كنيم. ما توانایی ارائه همه محصولات شلنگ، خدمات مهندسی، و دانش فنی از یک منبع را داریم. ”

تامین کنندگان کلید موفقیت هستند

یک تکنسین Geib از دستگاه برش  Finn-Power FP20UC استفاده می کند.

Geibمی گوید که این شرکت به دقت تامین کنندگان خود را انتخاب می کند و خود را با تامین کنندگان توانمند هماهنگ می کند. به همین دلیل است که این شرکت تنها از دستگاه های برشFinn-Power و دستگاه های برش شلنگ  استفاده می کند. مایک میرچ، مدیر کل این شرکت، می گوید: این شرکت حالا از برند تجاری Finn-Power  به جاي برند ديگري استفاده مي كند”. میرچ می گوید: دستگاه هاي قبلی که ما استفاده می کردیم بسيار بزرگ و كند بودند. علاوه بر این، دستگاه های برش قدیمی اثر زیادی از خود باقی می گذاشتند.”

Geib دستگاه های برش قدیمی را با دستگاه های برشFinn-Power و یک دستگاه برش شلنگ جای گزین کرد زیرا این شرکت در تلاش برای جذب مشتری بیشتر است.  میرچ می گوید: “ما قطعات کوچک از 5، 10، 15، 20 واحد را برش می دهیم. “هر دستگاه برش Finn-Powerبرش هاي مختلفی را برای انواع مختلف شلنگ هایی که ما می فروشیم را انجام می دهد.”

آخرین دستگاه ها عبارتند از دستگاه برش Finn-Power FP20UC  ودستگاه برش شلنگ CM75PH .

دستگاه برش   FP20UC برای کاربردهای تولید با حجم بالا طراحی شده است که نیازمند نیروی برش بهینه، سرعت و کارایی بالا می باشد . این دستگاه یک دامنه برش10 تا 61 میلیمتر را ارائه می دهد و با نیروی برش 1500 کیلو ولت عمل می کند. FP20UC بسیار کارآمد است و می تواند به سرعت، با دقت، با تکرارپذیری بالا و با کیفیت، 2300 برش در ساعت ايجاد کند.

علاوه بر این، دارای یک کنترل کننده UC است که گزینه های گزارش دهی کنترل کیفیت اتوماتیک و عملیات هدایت منو را آسان می کند.  کنترل کننده UC دارای گزینه های بسیاری از جمله فشار برش ، برش چند مرحله ای و نظارت بر کنترل فرآیند است. همچنین دارای حالت استفاده بهينه از انرژی برای قرار دادن دستگاه برش در یک حالت آماده به کار در زمانی است که دستگاه کار نمی کند.

در اینجا، یک کارمند Geib با دستگاه برش شلنگ  Finn-Power CM75PH کار می کند. هر دو دستگاه  به افزایش بهره وری و کیفیت در شركت Geib کمک کرده اند.

هنگامی که شركت Geib دستگاه برش FP20UC را خریداری کرد، همزمان دستگاه برش شلنگ Finn-Power CM75PH را هم خریداری کرد. این دستگاه برش شلنگ برای برش همه نوع شلنگ با قطر 2 و 3 اینچ طراحی شده است. تیغه های با قطر 520/650 میلی متر با 3000 دور در دقیقه کار می کنند. شلنگ توسط یک سیلندر پنوماتیک بر روی تیغه قرار می گیرد. سرعت حرکت پیستون می تواند به سرعت و به راحتی تنظیم شود تا سرعت برش مطلوب برای هر نوع شلنگ انتخاب شود.  سرعت های پایین برای شلنگ های ضخیم به کار برده می شوند تا از گرم شدن تیغه جلوگیری شود.  تیغه را می توان در صورت لزوم دوباره تیز کرد.  دستگاه برش دارای یک سطل در درون خود برای جمع آوری ضایعات برش است.

یکی دیگر از ویژگی های دستگاه برش Finn-Power که کارکنان Geib آن را دوست دارند، سیستم Quick Change Tool (QC) است که اجازه می دهد تا کلیه قالب ها به آساني تغییر کنند . پین های رويTool  QC سوراخ های QC را در قالب ها ايجاد می کنند.  زمانی که قالب های اصلی باز / بسته می شوند، قالب ها از قالب های اصلی آزاد می شوند و توسط ابزار QC نگه داشته می شوند.  قالب ها به وسیله یک آهنربا به ابزار متصل می شوند. پس از آن قطعه می تواند در قفسه ذخیره سازی QC ذخیره شود  . به این ترتیب، قطعات در مجموعه های کامل نگهداری می شوند و همیشه به همین ترتیب استفاده می شوند.  Geibمی گوید: “سرعت دستگاه برش Finn-Powerقطعا یک مزیت است، زيرا هم سرعت برش و هم توانایی تغییر قطعات بالا است” . از آنجا که کار ما از طریق فروش در مغازه انجام می شود، ما تلاش می کنیم به سفارش ها توجه کنیم. ”

در نهایت، یکپارچه بودن برش برای Geib بسیار مهم است. “ما یک برنامه تعمیر و نگهداری فوق العاده ای داریم و برش های Finn-Power بسیار منظم و قابل اعتماد هستند. آنها شکل بیضی خود را حفظ می کنند و ويژگي هاي برش همیشه درست هستند. ما همچنین از دستگاه های برش Finn-Power برای شلنگ هاي بزرگ اکسیژن و آبو نیز برای مجموعه شلنگ هاي بخار مورد استفاده در پالایشگاه های نفت و گاز و نیروگاه های هسته ای استفاده می کنیم.

Geibمی گوید: “مشتریان جدید اغلب از امکانات ما دیدن می کنند.” ” آنها تحت تاثیر سهولت استفاده از دستگاه برش  Finn-Power  و ظاهر جذاب آن قرار می گیرند. دستگاه های برش واقعا به ما کمک می کنند تا محصولاتمان را به فروش برسانیم.  مهندسی زیادی در دستگاه های برش وجود دارد.  اين دستگاه ها بسیار قابل اعتماد هستند، كارهاي سخت را انجام مي دهند و بسیار با دوام هستند. “

About the Author

rastinkarsales@gmail.com

Related Post