Categories

بررسی گزینه های جدید برای سرویس های ساخت شیرآلات

شلنگ های هیدرولیک یکی از بالاترین نگرانی ها برای کارهای تعمیر و نگهداری در بسیاری از موارد هستند، از جمله در تجهیزات متحرک و یا ماشین آلات صنعتی. علاوه بر هزینه بالای جایگزینی آنها، هزینه های خرابی آنها هم وجود دارند.  نکته جالب این است که، بسیاری از تکنسین هایی که شلنگ ها را تولید می کنند به خوبی آموزش دیده نیستند تا یک استاندارد شلنگ را تضمین کنند.  بنابراین، با اعتماد این گونه تکنسین ها عمر تجهیزات خود را ممکن است در خطر قرار دهید.  با سرمایه گذاری در زمینه دستگاه برش، می توانید تمام هزینه ها و خطرات را از بین ببرید و مجموعه های شلنگ استاندارد با کیفیت کارخانه را تولید کنید.  با وجود دستگاه های برش مدرن، آسان برای کار کردن، با هزینه نگهداری پایین و مقرون به صرفه، در حال حاضر سرمایه گذاری در زمینه دستگاه های برش شلنگ در محل یک ضرورت است.  مدل های معمولی دستگاه های برش قابل حمل از $ 3000 تا $ 7،000 هزینه دارند، در حالی که مدل های نصب شونده روی نیمکت از $ 4،000 تا $ 12،000 متغیر هستند.  با توجه به اینکه تهیه کنندگان آنها 1 تا 2 سال گارانتی برای دستگاه ها ارائه می کنند، این سرمایه گذاری بی نظیر است!

بررسی گزینه ها

قبل از اینکه دفترچه یادداشت خود را بردارید، شما باید با گزینه های دستگاه برش  در بازار آشنا شوید و تصمیم بگیرید که چه گزینه ای مناسب شما است.  بسیاری از انواع دستگاه های برش شلنگ در دسترس هستند، هم قابل حمل و هم قابل نصب روی میز با منبع تغذیه های مختلف، از جمله دستی، کار کننده با باتری، برق، و پمپ های پنوماتیک.  اندازه شلنگ، مقدار آنها و انواع اتصالات اندازه دستگاه را تعیین می کنند.  محل کارگاه شما نیز باید در نظر گرفته شود.

دستگاه های قابل حمل و قابل نصب بر روی پایه

دستگاه های برش قابل حمل توسط پمپ دستی یا باتری DC (12 ولت یا 24 ولت) کار می کنند.  آنها وزنی معادل 55 تا 88 کیلوگرم دارند.  دستگاه های برش قابل حمل با پمپ های کوچکتر که زمان چرخه کمتری دارند دارای قیمت پایین تری هستند. دستگاه های برش نصب شونده روی پایه دارای سرعت چرخش سریعتر و کاربرد گسترده تر در مقایسه با دستگاه های برش قابل حمل هستند و مناسب تر برای تولید با حجم بالا هستند.

دستگاه های برند و عمومی

دستگاه های برش برند برای شلنگ ها و اتصالات خاص (به عنوان مثال برندهای پارکر، گیتس، مانولی) مناسب هستند.  این سیستم ها یک راه حل کامل هستند. اگرچه آنها نیاز به آموزش کمتری دارند، اما احتمال بیشتری وجود دارد که با کمبود مواد در مناطق خاصی مواجه شوید.

شرکت های پارکر و گیتس برای کارگاه های خود شروع به استفاده از دستگاه های برش عمومی کرده اند.
برندهای دستگاه های برش
علی رغم گستردگی انتخاب ها، پیدا کردن بهترین دستگاه برش شلنگ که مناسب کاربرد مد نظر شما باشد کار آسانی است. عموما، Finnpower و Uniflex، ماشین آلاتی هستند که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، بسیاری از ماشین آلات با کیفیت خوب هستند که در انگلستان، ایالات متحده آمریکا، و اخیرا چین تولید می شوند.

نکات مهم

برای اینکه بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود ببرید، به دنبال این ویژگی های کلیدی در دستگاه برش خود باشید :
• با دوام بودن – برای به دست آوردن حداکثر بهره، دستگاه برش باید به اندازه کافی با دوام باشد تا در محیط مغازه کارایی لازم را داشته باشد.
• قطعات دستگاه – قطعات جداگانه ای که دستگاه را تشکیل می دهند را بررسی کنید تا ببینید که آیا کیفیت مناسب را دارند . گاهی اوقات یک بازرسی ساده با چشم باعث می شود که انتخاب اشتباه را رد کنید.
• خدمات محلی و قطعات – این مهم ترین فاکتور است. حتی بهترین برندها ممکن است با مشکلات فنی مواجه شوند. اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما دارای یک تامین کننده معتبر و یک ضمانت خوب است. اطمینان حاصل کنید که دستگاه دارای حداقل یکسال گارانتی است. بعضی از تولید کنندگان گارانتی 2 ساله ارائه می دهند. همچنین مطمئن شوید که یک شرکت محلی وجود دارد که با قطعات و خدمات را پشتیبانی می کند. تامین کننده باید قادر به راه اندازی و ارائه آموزش های اولیه برای بهره برداری از دستگاه باشد. از فروشنده خود بپرسید که آیا طیف وسیعی از ماشین آلات در انبار موجود است و به شما دستگاه مشابهی را در حین کار کردن نشان دهد. از آنها بخواهید تا قطعات موجود در انبار را نشان دهید. برخی از اطلاعات تامین کنندگان شلنگ و اتصالات را در بازار محلی دریافت کنید. به طور معمول، شرکت های تولید شلنگ قطعات خود را از یک تامین کننده محلی خرید می کنند.

تجهیزات جانبی

شما ممکن است نیاز داشته باشید که چندین لوازم جانبی را برای به حداکثر رساندن کارایی تجهیزات برش و افزایش سرعت ساخت خود مد نظر قرار دهید:
• دستگاه برش – برای برش شلنگ مارپیچ یا شلنگ تقویت شده با سیم به هم تابیده
• دسته بندی قطعات – قطعات را در محلی قرار دهید که به آسانی قابل دسترس باشند.

سفارش دستگاه

اگر تصمیم به خرید یک دستگاه برش دارید، لازم است که لیستی از شلنگ و اتصالات را آماده کنید تا راحت تر کار خود را انجام دهید. برای تعیین سطح محصولات مورد نیاز، با نماینده سازنده خود صحبت کنید.
پشتیبانی پس از فروش
یک موضوع بسیار مهم که بسیاری از افراد در مدت تصمیم خرید فراموش می کنند آن را ارزیابی کنند این مورد است که چگونه سازنده و تأمین کننده از شما در آموزش کار با دستگاه و استفاده مداوم از تجهیزات خود پشتیبانی می کند. بپرسید چه نوع آموزشی را سازنده برای استفاده صحیح از دستگاه ارائه می دهد. سازنده همچنین باید ابزارهایی را ارائه دهد که به آسانی در دسترس شما باشند تا در استفاده روزمره خود از دستگاه برش به شما کمک کنند.

محاسبه ROI یک دستگاه برش در محل

برای تعیین امکان استفاده از دستگاه برش در محل، هزینه های جاری رفتن نزد سازنده محلی شلنگ را با هزینه خرید تجهیزات تولید شلنگ مقایسه کنید. به یاد داشته باشید تمام هزینه ها، از جمله زمان بی کاری، هزینه مبادله با تامین کنندگان ثالث و غیره را شامل شود.

برای شروع کار، موارد زیر را بنویسید:

– تعداد مجموعه های شلنگ که سالانه جایگزین می شوند.
– حداکثر تعداد شلنگ های جایگزین شده در یک زمان.
– هزینه کل هر ساعت کار کارکنان تعمیر و نگهداری (از جمله حقوق و دستمزد، مزایا و تمام هزینه های مربوط به استخدام). اگر کارکنان فنی در محل دارید، این هزینه می تواند ناچیز باشد.
– هزینه کل ساعتی فردی که مرخصی می گیرد برای دریافت یک شلنگ جهت جایگزینی
– فاصله تا نزدیکترین سازنده شلنگ
– هزینه حمل و نقل در هر مایل
– هزینه ساعتی خرابی تجهیزات
– هزینه نصب و راه اندازی شلنگ در مقایسه با قیمت قطعات اجزاء شلنگ.
– ارزش سفارش مورد نظر
– قیمت دستگاه برش و هر گونه لوازم جانبی.

بعد، مراحل مربوط به ساخت شلنگ در خارج از محل و زمان لازم برای تکمیل هر مرحله را در نظر بگیرید.

1. راننده را تعیین کنید
2. ارائه دستورالعمل / جزییات
3. سفر نزد تامین کننده شلنگ
4. منتظر ماندن برای ارائه خدمات
5. بحث در مورد نیازها با CSR . (نماینده خدمات مشتریان )
6. زمان انتظار قبل از شروع ساخت شلنگ .
7. ساخت مونتاژ شلنگ
8. تشریفات اداری
9. بازگشت به فروشگاه

این فرآیند به راحتی می تواند یک تا دو ساعت (یا بیشتر) زمان ببرد که بستگی به فاصله تا نزدیکترین سازنده دارد. این زمانی است که در مدت آن تجهیزات شما از مرحله کار خارج می شوند. شما باید این هزینه، هزینه کار برای هر دو تعمیر و نگهداری و هزینه راننده را به همراه هزینه حمل و نقل (از جمله هزینه سوخت و وسایل نقلیه) در خارج از محل را مد نظر قرار دهید. از سویی، ساخت مونتاژ در محل با یک دستگاه برش به طور معمول بین 10 تا 15 دقیقه زمان می برد، که می تواند باعث کاهش هزینه های کار و خرابی تجهیزات شود. در این صورت هیچ هزینه حمل و نقل یا هزینه های کار برای یک راننده وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، کاهش قابل ملاحظه هزینه اتصالات شلنگ را هم شامل خواهد شد.

خلاصه

اگر تمام این اطلاعات باعث سردرگمی شما شده اند، نگران نباشید. به هر تامین کننده دستگاه برش شلنگ محلی سر بزنید و آنها می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند، که در این صورت شانس پیدا کردن فروشنده مناسب را خواهید داشت. با داشتن یک دستگاه برش در محل خود می توانید هزینه های خود را بسیار کاهش دهید. با توجه به هزینه های خرابی تجهیزات، هزینه های کار، سوخت و وسایل نقلیه، بهترین راه گرفتن تصمیم گیری هوشمندانه برای کنترل هزینه های تعمیر و نگهداری است.

About the Author

rastinkarsales@gmail.com

Related Post